Generalni
plasman
Plasman
u kategoriji
Startni
broj
Ime i prezime Kategorija Organizacija Start Cilj Ukupno Diploma
1 1 2431 Edvard Halas Muško Paligo Palus Subotica/Palić 11:15:00 12:52:20 01:37:20 PDF
2 2 2459 Zoran Marković Muško ARK Fruška gora 11:15:00 12:52:31 01:37:31 PDF
3 3 2458 Slavko Panić Muško Beograd 11:15:00 13:03:02 01:48:02 PDF
4 4 2430 Đerđ Teleki Muško ARK Tron 11:15:00 13:05:54 01:50:54 PDF
5 5 2463 Miroslav Molnar Muško ARK Petrovgrad 11:15:00 13:13:06 01:58:06 PDF
6 6 2447 Nedeljko Tomanovic Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 13:15:31 02:00:31 PDF
7 1 2407 Jamanta Šafranj Žensko ARK Tron 11:15:00 13:17:20 02:02:20 PDF
8 7 7530 Tihomir Ožvar Muško Čantavir 11:15:00 13:17:24 02:02:24 PDF
9 8 2435 Nikola Babić Muško Elementa 11:15:00 13:17:32 02:02:32 PDF
10 9 7510 Mirko Vojinović Muško Maratonci Pančevo 11:15:00 13:18:02 02:03:02 PDF
11 10 7531 Milan Delić Muško ARK Petrovgrad 11:15:00 13:18:06 02:03:06 PDF
12 11 2409 Miklós Benedek Muško Bačka Topola 11:15:00 13:18:21 02:03:21 PDF
13 12 2437 Dario Majetić Muško SRK Žuti šešir, Osijek (HR) 11:15:00 13:19:26 02:04:26 PDF
14 13 7525 Milan Kovačić Muško ARK Somaraton 11:15:00 13:19:42 02:04:42 PDF
15 14 7507 Tihomir Arnaut Muško SRK Žuti šešir, Osijek (HR) 11:15:00 13:20:25 02:05:25 PDF
16 2 7513 Ildiko Fabo Žensko Škola trčanja, Subotica 11:15:00 13:21:48 02:06:48 PDF
17 15 7529 Aleksandar Malagurski Muško ARK Tron 11:15:00 13:22:49 02:07:49 PDF
18 16 2450 Laslo Čordalič Muško Škola trčanja, Subotica 11:15:00 13:23:49 02:08:49 PDF
19 17 2406 Adrijan Matatić Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 13:24:34 02:09:34 PDF
20 18 2464 Dušan Guteša Muško ARK Petrovgrad 11:15:00 13:25:09 02:10:09 PDF
21 19 2416 Zoltan Šokčić Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 13:25:42 02:10:42 PDF
22 20 2424 Bojan Jocić Muško AK Bečej 11:15:00 13:26:00 02:11:00 PDF
23 3 2454 Sanja Gortva Žensko AK Bečej 11:15:00 13:26:03 02:11:03 PDF
24 21 2419 Damir Stojanov Muško Subotica 11:15:00 13:26:44 02:11:44 PDF
25 22 2439 Nikola Kujundžić Muško Subotica 11:15:00 13:27:27 02:12:27 PDF
26 4 2470 Anita Calbert Žensko Pannon RTV 11:15:00 13:28:16 02:13:16 PDF
27 23 2441 Aleksandar Mitić Muško AK Spartak, Opovo 11:15:00 13:28:22 02:13:22 PDF
28 24 2442 Julije Prelčec Muško Subotica 11:15:00 13:30:04 02:15:04 PDF
29 25 7520 Perica Radak Muško Vojska Srbije 11:15:00 13:31:37 02:16:37 PDF
30 26 7522 Dragan Ćirić Muško ARK Tron 11:15:00 13:31:58 02:16:58 PDF
31 27 2415 Zoltan Gortva Muško AK Bečej 11:15:00 13:33:04 02:18:04 PDF
32 28 2440 Dušan Marinković Muško PSK Balkan, Beograd 11:15:00 13:33:30 02:18:30 PDF
33 29 2449 Milan Jovanović Muško PSK Balkan, Beograd 11:15:00 13:33:34 02:18:34 PDF
34 30 2448 Dejan Todorović Muško PSK Balkan, Beograd 11:15:00 13:33:37 02:18:37 PDF
35 31 2434 Miklós Bolyos Muško Pecelló 11:15:00 13:34:23 02:19:23 PDF
36 32 2427 Ninoslav Pole Muško ARK Fruška gora 11:15:00 13:38:33 02:23:33 PDF
37 33 2446 Arnold Losonc Muško Škola trčanja, Subotica 11:15:00 13:41:18 02:26:18 PDF
38 34 7509 Vladimir Banić Muško PK Železničar, Inđija 11:15:00 13:44:31 02:29:31 PDF
39 35 2438 Dejan Mijić Muško Osijek (HR) 11:15:00 13:45:30 02:30:30 PDF
40 5 7524 Ljubica Vojnović Žensko ARK Somaraton 11:15:00 13:46:15 02:31:15 PDF
41 36 2460 Darko Jankulovski Muško Subotica 11:15:00 13:47:53 02:32:53 PDF
42 37 2425 Dragiša Vit Muško PSD Železničar, Novi Sad 11:15:00 13:49:53 02:34:53 PDF
43 38 2456 Darko Janković Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 13:50:39 02:35:39 PDF
44 39 2420 Igor Skenderović Muško Subotica 11:15:00 13:51:27 02:36:27 PDF
45 6 7506 Marija Nesic Žensko Paligo Palus Subotica/Palić 11:15:00 13:52:02 02:37:02 PDF
46 7 2445 Mária Terézia Burány Žensko ultRAn Zenta 11:15:00 13:52:07 02:37:07 PDF
47 40 2408 Zlatko Bedić Muško ARK Tron 11:15:00 13:53:39 02:38:39 PDF
48 8 2436 Sanja Kostić Žensko Elementa 11:15:00 13:54:18 02:39:18 PDF
49 41 2451 Blagoje Pašić Muško Dudova šuma Tim 11:15:00 13:54:46 02:39:46 PDF
50 42 2453 Viktor Prčić Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 13:54:52 02:39:52 PDF
51 43 2452 Dalibor Momirov Muško KP Zrenjanin 11:15:00 13:59:03 02:44:03 PDF
52 44 2457 Slobodan Dimitrov Muško KP Zrenjanin 11:15:00 13:59:06 02:44:06 PDF
53 45 7501 Dalibor Horvacki Muško Subotica 11:15:00 14:00:56 02:45:56 PDF
54 46 2462 Branko Grujic Muško PSK Balkan, Beograd 11:15:00 14:07:16 02:52:16 PDF
55 47 2411 Borko Mihajlović Muško Škola trčanja, Subotica 11:15:00 14:08:54 02:53:54 PDF
56 9 2432 Slađana Dečermić Žensko PD Jelenak, Pančevo 11:15:00 14:12:31 02:57:31 PDF
57 48 2402 Zoran, Brada Mitrović Muško Beograd 11:15:00 14:13:19 02:58:19 PDF
58 10 2412 Sanja Rađenović Žensko Sombor 11:15:00 14:13:36 02:58:36 PDF
59 49 2429 Goran Žigić Muško PSD Železničar, Novi Sad 11:15:00 14:17:47 03:02:47 PDF
60 50 2403 Željko Milenković Muško Poželi želju, Subotica 11:15:00 14:19:42 03:04:42 PDF
61 51 2455 Dejan Prčić Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 14:23:32 03:08:32 PDF
62 11 2413 Jasminka Damjanović Žensko Sombor 11:15:00 14:31:39 03:16:39 PDF
63 12 2444 Ljerka Vukmirović Žensko ARK Somaraton 11:15:00 14:31:56 03:16:56 PDF
64 13 2466 Tamara Prijić Žensko PSD Stražilovo, Sremski Karlovci 11:15:00 14:33:46 03:18:46 PDF
65 52 2467 Željko Pavlović Muško PSD Stražilovo, Sremski Karlovci 11:15:00 14:33:50 03:18:50 PDF
66 14 2433 Jelena Jovanović Žensko PSK Balkan, Beograd 11:15:00 14:51:11 03:36:11 PDF
67 53 2443 Mirko Dražić Muško Subotica 11:15:00 15:04:33 03:49:33 PDF
68 54 2428 Tomislav Rac Muško PSK Spartak, Subotica 11:15:00 DNF
69 55 7534 Predrag Rađenović Muško Sombor 11:15:00 DNF
70 56 2417 Siniša Terzin Muško Poželi želju, Subotica DNS
71 57 2418 Miodrag Tabaković Muško PSD Železničar, Novi Sad DNS
72 58 2461 Marko Dražić Muško Subotica DNS