Redni
broj
Startni
broj
Ime i prezime Kategorija Organizacija Start Cilj Ukupno Diploma
1 101 Ratko Dimitrijević Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
2 102 Igor Petranek Muško PD Fruška gora, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
3 105 Ivan Manić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
4 106 Biljana Isić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
5 107 Nikoletta Éva Korom Žensko Szeged (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
6 108 Dušan Lilić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
7 109 Bojan Sokolović Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
8 110 Emese Losoncz-Kelemen Žensko Temerin 09:30:00 N/A N/A PDF
9 111 Júlia Kelemen Žensko Kelebija 09:30:00 N/A N/A PDF
10 112 Izabella Kopunović Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
11 113 Robert Szalma Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
12 114 Goran Veselinović Muško Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
13 115 Zsolt Szabó Muško KÖTE, Kecel (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
14 116 Anett Szabó Žensko KÖTE, Kecel (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
15 117 Zoran Vavan Muško Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
16 118 Gordana Janjanin Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
17 119 Livia Futo Žensko Palić 09:30:00 N/A N/A PDF
18 120 Ljiljana h Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
19 121 Snežana Vit Žensko Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
20 122 Kristijan Ludanji Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
21 123 Linda Laslo Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
22 124 Timea Horvat Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
23 125 Radmila Todorić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
24 126 Mina Bošnjak Žensko ARK Somaraton 09:30:00 N/A N/A PDF
25 127 Živojin Šarčanski Muško Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
26 128 Sanela Svirčev Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
27 129 Brigita Heže Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
28 130 Ljubinka Grubor Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
29 131 Aleksandar Vugdelija Muško Vugdelije 09:30:00 N/A N/A PDF
30 132 Angelina Vugdelija Žensko Vugdelije 09:30:00 N/A N/A PDF
31 133 Ognjenka Nikolić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
32 134 Snežana Kvala Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
33 135 Sanela Zakić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
34 136 Nataša Kanjo Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
35 137 Ištvan Halas Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
36 138 Andrea Soós Žensko Pilisborosjenő (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
37 139 Ádám Soós Muško Pilisborosjenő (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
38 140 Filip Kalmar Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
39 141 Beti Kalmar Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
40 142 Marija Penjivrag Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
41 143 Ljubomir Popov Muško KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
42 144 Ivica Oros Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
43 145 Igor Čorba Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
44 146 Ervin Mačković Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
45 147 Laslo Šagi Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
46 148 Arpad Šagi Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
47 149 Dragana Vujičić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
48 150 Ostoja Bunić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
49 151 Jovanka Ivović Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
50 152 Angela Tonković Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
51 153 Darko Tonković Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
52 154 Aleksandar Žmaher Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
53 155 Šćepan Janković Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
54 156 Izabella Hemze Žensko Ultimate Subotica - Calisthenics 09:30:00 N/A N/A PDF
55 157 Róbert Dudás Muško Erdsoft 09:30:00 N/A N/A PDF
56 158 Slađana Buljovčić Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
57 159 Sándor Plechl Muško TTT (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
58 160 Erzsébet Plechl Žensko TTT (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
59 161 Milan Dakić Muško Pragnje 09:30:00 N/A N/A PDF
60 162 Zoran Veselinović Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
61 163 Attila Lerinc Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
62 164 Nikola Lacko Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
63 165 Radmila Žmaher Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
64 166 Milan Predojević Muško Pragnje 09:30:00 N/A N/A PDF
65 167 Viktorija Markovic Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
66 168 Krsto Baćović Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
67 169 Melánia Fuszkó Žensko Szeged (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
68 170 Mária Kovács Žensko Szeged (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
69 171 Tímea Galambos Žensko Szeged (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
70 172 Boglárka Farkas Žensko Szeged (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
71 173 Eszter Soós Žensko Szeged (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
72 174 Milan Borenović Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
73 175 Katarina Paljić Žensko SU PSD Poštar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
74 176 Gabor Zemko Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
75 177 Éva Zemkó Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
76 178 János Zemkó Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
77 179 Nikola Kalaba Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
78 180 Lilla Szenti Žensko Bačka Topola 09:30:00 N/A N/A PDF
79 181 Tomislav Mesaroš Muško Elementa 09:30:00 N/A N/A PDF
80 182 Jovanka Tatarski Žensko Elementa 09:30:00 N/A N/A PDF
81 183 Olivera Višić Žensko Elementa 09:30:00 N/A N/A PDF
82 184 Suzana Kerekeš Žensko Elementa 09:30:00 N/A N/A PDF
83 185 Srđan Cvijanov Muško Elementa 09:30:00 N/A N/A PDF
84 186 Zsuzsanna Csontosné Kóbor Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
85 187 László Csontos Muško Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
86 188 Jánosné Rákász Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
87 189 Enikő Tóth Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
88 190 Ágnes Bácskai Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
89 191 Judit Göngyösi Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
90 192 Ibolya Lendvainé Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
91 193 Györgyné Gazics Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
92 194 Judit Kontra Žensko Pentele Természetjáró Egyesület (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
93 195 Helena Prčić Žensko Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
94 196 Dijana Peić Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
95 197 Nina Peić Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
96 198 Nikolina Prčić Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
97 199 Mirko Dubovečak Muško ARK Tron 09:30:00 N/A N/A PDF
98 200 Danijela Zvekić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
99 201 Marija Stipić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
100 202 Péter Kósa Muško Erdsoft 09:30:00 N/A N/A PDF
101 203 Dragan Seic Muško Elementa 09:30:00 N/A N/A PDF
102 204 Snežana Dumanović Žensko Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
103 205 Sanja Dumanović Žensko Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
104 206 Natalija Prćić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
105 207 Ivan Kujundžić Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
106 208 Lidija Bozoki Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
107 209 Beata Rošćak Galac Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
108 210 Željka Ljubojević Žensko Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
109 211 Maurice Payeta Muško Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
110 212 Szabolcs Szarapka Muško Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
111 213 Edvin Csipak Muško Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
112 214 Endre Seller Muško Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
113 215 Zoltán Brasnyó Muško Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
114 216 Szilvia Kenéz Žensko Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
115 217 Anett Molnár Lajkó Žensko Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
116 218 Evelin Garai Žensko Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
117 220 Mónika Kókai Žensko Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
118 221 Nataša Aleksić Žensko Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
119 222 Gorana Francišković Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
120 223 Olga Marković Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
121 224 Miroslav Marković Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
122 225 Branko Pavlović Muško KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
123 226 Kornelija Kohajda Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
124 227 Olivera Lulić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
125 228 Aleksandra Todorov Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
126 229 Dušica Pejčić Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
127 230 Marijana Mauka Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
128 231 Željko Milić Muško KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
129 232 Milojka Ponoćko Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
130 233 Aleksandra Milojević Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
131 234 Milan Milojević Muško KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
132 235 Ema Pešti Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
133 236 Sonja Dragojlović Mijatov Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
134 237 Zoran Lulić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
135 238 Endre Bin Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
136 239 Silvija Molnar Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
137 240 Livia Molnar Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
138 241 Mate Molnar Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
139 242 Imre Molnar Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
140 243 Boris Zvekanov Muško Power Belt, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
141 244 Dajana Renčar Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
142 245 Kristijan Renčar Muško Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
143 246 Bojan Grasl Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
144 247 Andrea Grasl Zoldos Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
145 248 Aniko Takač Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
146 249 Miroslav Kutuzov Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
147 250 Aleksandra Kutuzov Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
148 251 Marija Stojanov Žensko ARK Tron 09:30:00 N/A N/A PDF
149 252 Tatjana Ćetković Žensko CAS 09:30:00 N/A N/A PDF
150 253 Anita Zarić Žensko CAS 09:30:00 N/A N/A PDF
151 254 Vesna Budimir Žensko CAS 09:30:00 N/A N/A PDF
152 255 Davor Kabai Muško CAS 09:30:00 N/A N/A PDF
153 256 Ármin Csipak Muško Ócsa (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
154 257 Gabriella Kozák Žensko Ócsa (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
155 258 Gabor Sali Muško MTSZ (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
156 259 Judit Galambos Žensko MTSZ (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
157 260 Vladimir Bunić Muško Poželi Želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
158 261 Isidora Pavlović Žensko Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
159 262 Sunčica Milutinović Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
160 263 Olivera Grljević Žensko Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
161 264 Vladimir Galešev Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
162 265 Miroslava Cvejin-Galešev Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
163 266 Tamaš Vinko Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
164 267 Manuella Matuska Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
165 268 András Kiss Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
166 269 Lehel Nyers Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
167 270 Milovan Pavlović Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
168 271 Lidija Lonco Žensko Planinarsko rekreativna sekcija Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
169 272 Olgica Stanković Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
170 273 Dalibor Plisnić Muško SU PSD Poštar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
171 275 Nada Lukin Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
172 276 Ildikó Brinzdza Žensko Pannon RTV 09:30:00 N/A N/A PDF
173 277 Zoltán Farkas Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
174 278 György Asbóth Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
175 279 Vince Buza Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
176 280 Józsefné Icsei Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
177 281 Sándorné Kertész Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
178 282 Vendelné Kovács Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
179 283 Sándorné Péter Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
180 284 Jenő Pintér Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
181 285 Zsuzsa Pintérné Kiss Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
182 286 József Spaics Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
183 287 Katalin Spaicsné Bodzsár Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
184 288 Józsefné Tóth Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
185 289 Jánosné Udvarnoki Žensko Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
186 290 Csaba Bánáti Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
187 291 Csilla Ozsvár Žensko Čantavir 09:30:00 N/A N/A PDF
188 292 Zvezdan Kučera Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
189 293 Marina Kučera Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
190 294 Adrienn Djordjevski Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
191 295 Filip Djordjevski Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
192 296 Ivan Vislavski Muško PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
193 297 Strahinja Marjanović Muško Planinarsko rekreativna sekcija Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
194 298 Lazar Veselinović Muško Odžaci 09:30:00 N/A N/A PDF
195 299 Tamara Veselinović Žensko Odžaci 09:30:00 N/A N/A PDF
196 300 Ljubica Vahtler Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
197 301 Dušica Ostojić Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
198 302 Jožef Turzai Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
199 303 Piroška Turzai Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
200 304 Ildiko Mirić Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
201 305 Predrag Grujić Muško PD Naftas Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
202 306 Srđan Orčić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
203 307 Livia Gomboš Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
204 308 Sanja Bidžić Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
205 309 Jožef Horvat Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
206 310 Erika Horvat Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
207 311 Robert Abraham Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
208 312 Mila Marković Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
209 313 Marina Mirković Žensko PK Borkovac, Ruma 09:30:00 N/A N/A PDF
210 314 Milan Mirković Muško PK Borkovac, Ruma 09:30:00 N/A N/A PDF
211 315 Zorica Vukov Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
212 316 Slavko Šmit Muško PD Celtis, Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
213 317 Rada Šmit Žensko PD Celtis, Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
214 318 Magdalena Valašek Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
215 319 Karoly Kanyo Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
216 320 Dejan Graovac Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
217 321 Tanja Perendija Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
218 322 Tina Vugdelija Žensko Vugdelije 09:30:00 N/A N/A PDF
219 323 Livia Feher Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
220 324 Dejan Đorđević Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
221 325 Gojko Simeunović Muško Iskra, Beograd 09:30:00 N/A N/A PDF
222 326 Svetlana Radović Žensko Iskra, Beograd 09:30:00 N/A N/A PDF
223 327 Nataša Mikulić Žensko Familija Mikulić 09:30:00 N/A N/A PDF
224 328 Milan Mikulić Muško Familija Mikulić 09:30:00 N/A N/A PDF
225 329 Nikola Mikulić Muško Familija Mikulić 09:30:00 N/A N/A PDF
226 330 Robert Kalmar Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
227 331 Milica Paripović Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
228 332 Irena Matušić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
229 333 Zoran Bašić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
230 334 Milan Buljovčić Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
231 501 Milica Vujević Komesarović Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
232 502 Miroslav Janić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
233 503 Vesna Janić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
234 505 Mladen Krstin Muško Škola trčanja, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
235 507 Ljubica Antunović Žensko PK Železničar, Inđija 09:30:00 N/A N/A PDF
236 508 Gordana Dobrić Žensko PK Železničar, Inđija 09:30:00 N/A N/A PDF
237 509 Sandra Mijatov Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
238 511 Monika Popov Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
239 512 Mira Mrmoš Žensko PK Železničar, Inđija 09:30:00 N/A N/A PDF
240 514 Tina Janjic Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
241 516 József Kiss Muško Szabadszállás (HU) 09:30:00 N/A N/A PDF
242 517 Ištvan Nađ Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
243 518 Vesna Guljaš Žensko KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
244 519 Marko Krstić Muško KP Zrenjanin 09:30:00 N/A N/A PDF
245 521 Jelena Zlatić Žensko PD Celtis, Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
246 522 Lidija Andrejev Žensko PD Celtis, Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
247 523 Božica Stajšić Žensko PD Celtis, Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
248 525 Jelena Mesaroš Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
249 526 Slavica Ševčić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
250 527 Bojana Dobardžijeva Žensko Surdulica 09:30:00 N/A N/A PDF
251 528 Veronka Kiš Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
252 529 Ljubica Šnicer Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
253 530 Mirjana Petrović Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
254 531 Branka Letić Žensko PD Naftaš, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
255 532 Dragana Skorić Žensko Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
256 533 Milica Bojković Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
257 534 Marko Bojković Muško PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
258 535 Gordana Jovanović Žensko PD Naftaš, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
259 536 Maja Zoranović Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
260 537 Mihael Tomšić Muško BK Mura avantura, Čakovec (HR) 09:30:00 N/A N/A PDF
261 538 Danijel Erdudac Muško Erdsoft 09:30:00 N/A N/A PDF
262 539 Adam Dudaš Muško Palić 09:30:00 N/A N/A PDF
263 540 Mirela Sič Žensko Palić 09:30:00 N/A N/A PDF
264 541 Emilija Matatić Žensko Makova sedmica 09:30:00 N/A N/A PDF
265 542 Eva Tomek Žensko Makova sedmica 09:30:00 N/A N/A PDF
266 543 Etelka Babarci Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
267 544 Ksenija Budai Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
268 545 Vladimir Milodanović Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
269 546 Dijana Milodanović Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
270 547 Milan Graovac Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
271 548 Kristina Graovac Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
272 549 Tamaš Menčik Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
273 550 Milica Majstorović Žensko PSK Spartak, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
274 551 Marija Berkeš Žensko PSK Spartak, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
275 552 Predrag Vidaković Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
276 553 Stojanka Bobić Žensko PD Celtis, Sombor 09:30:00 N/A N/A PDF
277 554 Zora Tuco Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
278 555 Nina Bokan Žensko TK Spartak, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
279 556 Nikša Bokan Muško TK Spartak, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
280 557 Silvija Bokan Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
281 558 Bogdan Bokan Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
282 559 Dervo Ahmetovic Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
283 560 Radovan Boba Kuburić Muško PK Železničar, Inđija 09:30:00 N/A N/A PDF
284 561 Marta Feher Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
285 562 Žolt Horvat Muško Senta 09:30:00 N/A N/A PDF
286 563 Robert Sabo Rac Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
287 564 Dejan Mitić Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
288 565 Atila Nađ Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
289 566 Biserka Despotov Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
290 567 Nemanja Ignjatović Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
291 568 Bojan Dimčević Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
292 569 Dániel Majláth Muško Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
293 570 Anita Majláth Žensko Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
294 571 Robert Horvat Muško PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
295 572 Maja Horvat Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
296 573 Gordana Horvat Žensko PSD Železničar, Novi Sad 09:30:00 N/A N/A PDF
297 574 Staša Čizmić Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
298 575 Ivana Trifunović Žensko Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF
299 576 Vladimir Vujić Muško Poželi želju, Subotica 09:30:00 N/A N/A PDF